powrót do poprzedniej strony

Podstawą nowoczesnego systemu prezentacji rynkowej firmy jest profesjonalna witryna internetowa.

W obecnych czasach rozwój technik teleinformatycznych spowodował, że firmy dążą do przeniesienia większości działań marketingowych w obszar rzeczywistości wirtualnej. Usprawnienie przepływu informacji, oraz powszechny dostęp do internetu pozwala na przedstawienie wizerunku firmy przy niewspółmiernie niskich nakładach finansowych w stosunku do tradycyjnych form reklamy i prezentacji.

W ramach naszych usług oferujemy kompleksowe opracowanie serwisu WWW, które obejmuje: doradztwo w zakresie doboru zawartości serwisu, opracowanie projektu graficznego, wykonanie oraz rozgłoszenie serwisu WWW.

Tworzymy również serwisy e-commerce, internetowe bazy danych, sklepy internetowe oraz prezentacje multimedialne.

Każdy zrealizowany projekt dostosowany jest do obecnych standardów przy zachowaniu wszelkich indywidualnych cech i założeń programowych charakterystycznych dla danej firmy.

Poniżej przedstawiamy kilka zrealizowanych przez nas projektów:

Opis:
Serwis reklamowy prezentujący biuro rachunkowe B&E Expertise Sp. z o.o. Na stronach serwisu w czytelny sposób przedstawione są podstawowe informacje o firmie oraz szczegółowa oferta.

B&E Expertise Sp. z o.o.
www.bexpertise.pl

Opis:
Serwis przedstawiający osiągnięcia oraz zakres działalności duńskiej grupy deweloperskiej Carl Ejler Rasmussen & Co ze szczególnym naciskiem na działalność polskiego oddziału Ceraco Polska Sp z o.o.. Na stronach serwisu zamieszczone są podstawowe informacje o firmie, sposobie jej funkcjonowania oraz informacje dotyczące zrealizowanych inwestycji.

Ceraco Polska Sp. z o.o.
www.ceraco.pl

Opis:
Rozbudowany serwis przedsiębiorstwa zajmującego się handlem zbożami i artykułami do produkcji rolnej.
Celem serwisu jest udostępnienie aktualnych informacji rynkowych i umożliwienie dokonania zakupu nawozów, środków ochrony roślin, materiału siewnego lub sprzedaży płodów. Serwis wyposażony jest w rozbudowaną bazę danych oraz system pozwalający na identyfikację użytkownika, co umożliwia składanie ofert handlowych.

Doschem Sp. z o.o.
www.doschem.pl

Opis: Serwis firmy projektowo - budowlanej, mający na celu przedstawienie podstawowych informacji o firmie. Przedstawiony został zakres działalności, informacje na temat stosowanych technologii i charakterystyki budowanych obiektów oraz osiągnięcia firmy.

Centrum Projektowo-Budowlane Leszek Filipiak
www.lechbud.pl

Opis: Serwis klubu sportowego. Celem serwisu jest zapoznanie odbiorców, w barwny i ciekawy sposób, z osiągnięciami zawodników, historią Klubu oraz najważniejszymi wydarzeniami. Strona jest sponsorowany przez PROiKOM

Klient:
Uczniowski Klub Sportowy "Cyprianka" przy Publicznej Szkole Podstawowej w Cypriance
www.ukscyprianka.proikom.com.pl

Opis: Serwis hurtowni artykułów elektro - instalacyjnych, mający na celu zapoznanie klientów z pełną ofertą firmy. Serwis wyposażony został w czytelne i proste menu umożliwiające w szybki sposób przeglądanie danych zawartych na stronie.

Klient:
P.P.H.U. "ELEKTROMAG" Sp. J.
www.elektromag.pl

Opis: Serwis spółdzielni mieszkaniowej, którego celem jest zapoznanie klientów z pełną ofertą Spółdzielni. Na stronach serwisu znajdują się wyczerpujące informacje na temat realizowanych inwestycji, plany mieszkań oraz ceny. Serwis wyposażony został w prosty mechanizm wyszukiwania mieszkań. Ponadto zawarte są informacje dotyczące Spółdzielni oraz już zrealizowanych obiektów.

Klient:
Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "Idealne Mieszkanie"
www.psm-im.com.pl

USŁUGI | SIECI KOMPUTEROWE | SPRZĘT KOMPUTEROWY I OPROGRAMOWANIE | INTERNET | SERWISY WWW | KONTAKT

PROiKOM - szeroki wachlarz usług informatycznych niezbędnych do efektywnego działania każdej firmy. Zakres naszego działania to: montaż, obsługa i administracja sieci komputerowych, doradztwo w zakresie doboru sprzętu komputerowego i oprogramowania, sprzedaż sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz materiałów eksploatacyjnych, tworzenie witryn i serwisów internetowych, www oraz email. Słowa i zwroty związane z działalnością naszej firmy: komputery, sieci,usługi,komputerowe,www, mail, email, e-mail, oprogramowanie, programy, mulimedia, strony, internet, internetowe, informatyka, informatyczne, akcesoria, nośniki, administracja, komputerowych, biura, microsoft, office, antywirus, bacup, archiwizacja, konfiguracja, doradztwo, audyt, oprogramowania, okablowanie, montaż, komputerów, sprzedaż, Norton Anti Virus, serwisy, software, hardware